Skip Navigation
Post | May 2023 | News | 2 min read

Vacature medewerker vrijwillige inzet (24 uur)

VC Utrecht staat midden in de stad. Letterlijk en figuurlijk! Vanuit ons mooie kantoor in de binnenstad stimuleren, verbinden en versterken we het Utrechtse vrijwilligerswerk. En dat doen we inmiddels al ruim 37 jaar. Voor (potentiële) vrijwilligers en organisaties die met vrijwilligers (samen)werken bieden we advies, workshops en ontwikkelen we innovatieve projecten. Ons team bestaat uit 12 medewerkers, ongeveer 15 vrijwilligers en een Raad van Toezicht met 3 leden. We zijn per 1 september op zoek naar een enthousiaste collega voor de functie van: 


Medewerker vrijwillige inzet (24 uur)

Ben jij een netwerker, communicatief vaardig en wil je impact maken?


Dan verwelkomen we je graag als nieuwe collega in ons team! Je werkt aan diverse projecten zoals Voorlichting, de Maatschappelijke Diensttijd, de Beursvloer en onze Waarderingsacties. Als lid van het VC Utrecht-team stimuleer en verbind je vrijwillige inzet in de stad. Je onderhoudt contacten met samenwerkingspartners en signaleert kansen en ontwikkelingen. 


Wat ga je doen:

Als medewerker van diverse projecten ga je met de adviseurs samenwerken om deze tot een succes te maken. Daarbij ondersteun je de adviseur en voer je zelfstandig taken en activiteiten uit. Je maakt onderdeel uit van een klein team, samen zorgen we ervoor dat de stad een fijne plek is voor iedereen. Je houdt je bezig met de volgende onderwerpen:

 • Voorlichting geven aan diverse groepen en individuen
 • Contacten leggen met bedrijven en organisaties voor de waarderingsacties
 • Contact met organisaties over vrijwilligersplekken voor jongeren
 • Meewerken aan de organisatie van de uitreiking van de vrijwilligerstrofee
 • Opstellen van draaiboeken
 • Administratieve werkzaamheden


Wat vragen we?

 • Minimaal MBO werk- en denkniveau
 • Woonachtig in Utrecht of omstreken
 • Dienstverlenende en klantgerichte instelling
 • Organisatorisch sterk 
 • Een aanpakker die zelfstandig kan opstarten én afmaken
 • Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid 
 • Vaardig met computer en moderne digitale technologie
 • En uiteraard een enthousiaste, leuke collega die vrijwilligerswerk een warm hart toedraagt!


Kun je niet alle hokjes aanvinken en denk je toch dat dit jouw baan is? Reageer dan ook! 


Wat bieden we?

VC Utrecht biedt in eerste instantie een half jaar contract voor 24 uur per week, met intentie tot verlenging. De uren zijn flexibel te verdelen. Startdatum van de functie is zo spoedig mogelijk. Het salaris is conform CAO Welzijn en Maatschappelijke dienstverlening schaal 6 (min. € 2.423, - max. € 3.467, - bruto bij een 36-urige werkweek), afhankelijk van opleiding en werkervaring.


Procedure

Solliciteren kan door je cv en korte motivatie vóór donderdag 1 juni 12.00 uur te sturen naar [email protected], o.v.v. sollicitatie ‘medewerker vrijwillige inzet’. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op vrijdagochtend 9 juni. Voor nadere informatie kun je Judith Deynen bellen op telefoonnummer 06 – 1281 1885.

Share Post
Related Posts

Utrechtse Anneke is 3000ste vrijwilliger!

| News
Hoera! Anneke is de 3000ste vrijwilliger!
See more

Maatschappelijk Betrokken Ondernemen

| News
Een dagje naar de dierentuin als vrijwilligerswerk!
See more

FAQ Maatschappelijke Stage

| News
Veelgestelde vragen Maatschappelijke Stage
See more